Co je LIMAR

Italská klasika LIMAR vyrábí ochranu hlavy cyklistů už od roku 1986, aby v roce 1993 představila světově první přilbu v barvách profitýmu, konkrétně formace Gatorade. Už o rok později přišla s nejlehčí přilbou na trhu. I v současnosti LIMAR klade důraz na vysokou míru bezpečnosti všech modelů, inovativní design a hlavně nízkou hmotnost svých produktů, vždyť aktuálně nejlehčí přilba na světě, model Ultralight+, váží jen 175 gramů. 

Od letošního roku uvidíte LIMAR i na nejslavnějších klasikách typu Paris-Roubaix, nebo slavné Tour de France, na hlavách Thomase Voecklera, Briana Coquarda, Sylvaina Chavanela, a Romaina Sicarda z týmu Direct Energie – bývalého Europcar. Navíc přilby LIMAR vozí i přední český bikemaratonec Kristián Hynek, aktuální mistr světa Alban Lakata a celý tým Topeak-Ergon

Firma BP Lumen dodává výrobky Limar na český trh už od roku 2006. V nabídce pro letošní rok najdete úplně nové modely přileb v mnoha barevných kombinacích, včetně oblíbených dětských modelů s vysokou mírou bezpečnosti. Nové jsou i vybrané modely v řadě REFLECTIVE s vysoce reflexními barevnými doplňky kvůli zvýšené bezpečnosti.

Italové prostě mají pro krásné věci cit.