BMXSTORE.EU  |
Vidlice odpr. 29" ahead Suntour AXON RL-RC, 15QLC2, bílá lesk
Koupit online
Kód
Sklad
Varianta
Vaše cena
 
15546
Ne
8.890 Kč
Vysoké požadavky na kvalitu, spolehlivost a nízkou hmotnost splňují kromě nejvyššího provedení Werx také ostatní modely řady Axon. Karbonový materiál vnějších kluzáků v tomto případě nahradila lehká magnéziová slitina. Sloupek řízení a horní dutá korunka dostaly pevné hliníkové provedení. Uvnitř však zůstalo vše přesně tak, jak se na špičkovou závodní vidlici sluší a patří. Efektivně pracující vzduchové odpružení a pokročilý systém tlumení s uzavřenou olejovou patronou uspokojí každého profesionálního i amatérského bikera bez rozdílu.
Magnéziové vnější nohy s pevnou patnáctimilimetrovou osou, hliníkové vnitřní kluzáky o průměru dvaatřicet milimetrů a konečně hliníková korunka s kónickým sloupkem řízení. Axon ani ve svém cenově dostupnějším, stále však velmi lehkém a odolném provedení nerezignoval na nejnovější technologie a nabízí do puntíku vše, co od moderní vidlice očekáváte. U nejvýše postavených verzí Elite k tomu všemu dále připočtěte dutou horní korunku a pevnou titanovou osu.
Systém vzduchového odpružení s uzavřeným typem olejové tlumící patrony je u vidlic řady Axon standardem napříč všemi produkčními verzemi. Vrcholem nabídky zůstává provedení RLRC s dálkovým zamykáním z řídítek a možností nastavení rychlosti odskoku a míry nízkorychlostní komprese.

Technické parametry

VýrobceSR Suntour
Zdvih100 mm
Barvabílá
Laklesk
Pruženívzduch
Tlumeníolejová patrona
Vnější nohyMG+(AM60)
Vnitřní nohy32 mm, AL 7000
Průměr sloupku28,6 mm
Délka sloupku255 mm
Typ sloupkuAHEAD
MateriálAL 7050
KorunkaAL 6000
Nastavení kompreseANO
Nastavitelný zdvihNE
Nastavení odskokuANO
Nastavení pruženítlak vzduchu
Uzavírání vidlicez řidítek hydraulické
Osa15mm Q-LOC2
Brzda Postmount disc
Maximální průměr kotouče180 mm
Hmotnost1660 g
Poznámkamožnost servisní úpravy zdvihu na 80 / 120 mm