Microclair - dokonale čistá skla

Již více než dvacet let, Microclair International navrhuje a vyrábí příslušenství pro trh s optikou poskytující nejmodernější technologické řešení v oblasti čištění optických skel. 

Naše odhodlání k vytvoření toho nejlepšího a nejkvalitnějšího čisticího prostředku na brýle přispělo k získání významného postavení na světovém trhu a zajistilo nám výsadní postavení v oblasti optiky v Severní Americe
Po dvou letech intenzivního výzkumu a testování Vám s hrdostí představujeme novou generaci vysoce výkonného čističe brýlí, zejména pro sportovce, pod značkou Microclair ® Sports. Ve spojení této nové generace čističe na brýle s Microclair hadříkem z mikrovlákna, Vám poskytne nejlepší ochranu proti mlžení, dešti a nečistotám, takže si budete moci užívat čistá skla za jakýchkoliv podmínek.
Sportovní řada zahrnuje náš osvědčený a velmi oblíbený Microclair hadřík z mikrovlákna, inovativní trojici přípravků na čištění a údržbu skel, jako je náš roztok proti zamlžování Anti-fog, odpuzovač vody Hydrophobic, náš klasický čistič skel Lens Cleaner a Sport Kit proti zamlžení, který je ideální volbou pro aktivní životní styl!

Vzhledem k tomu, že čistá skla zajistit optimální výkon při sportu, zavázali jsme se nabízet produkty pro různé sportovní kategorie. Microclair produkty poskytují nejlepší trvalou ochranu pro všechny typy brýlí a hledí proti nepříznivým podmínkám jako je mlha, déšť, nebo nečistoty.

Abyste si mohli užívat vaše sportovní zážitky bezpečně, Microclair Sport vám poskytuje nejmodernější program čištění optiky ACTIVE navržen tak, aby uživateli poskytl křišťálově čistá skla, ochranu a bezpečí.
Výhradní dovozce Microclair Sport pro Českou republiku je firma BP Lumen.

 

Revoluční složení výborně čistí a zároveň poskytuje ochranu proti zamlžení, která vydrží po celý den. Dodává se v elegantní, praktické a snadno použitelné 15ml lahvičce s kapátkem.

Výhody:

• určeno pro všechny typy skel a povrchů, včetně high-tech antireflexních a super hydrofobních skel

• funguje i tam, kde ostaní selhávají!

• roztok je složen tak, aby zabránil zamlžení při přechodu z chladu do teplejšího prostředí nebo ve vlhku

• zabraňuje zamlžování způsobené pocením v chladnějším prostředí

• je vhodný pro aktivní halové sporty (racquetball a squash), venkovní sporty (jízda na kole a běh), vodní sporty (jako je jachting), a zimní sporty (běžky, sjezdovky)

• roztok byl zároveň vyvíjen a testován v laboratořích na odolnost proti vodě a potu


Výhradní dovozce Microclair Sport pro Českou republiku je firma BP Lumen.