Co je PURE

Značky TF2, DIRTWASH, PURE, WELDTITE PUNCTURE REPAIR, JETVALVE, BIKE BITS a CYCLO TOOLS patří do portfolia britské firmy WELDTITE.

PURE znemá v překladu "čistý" nebo "čirý" a to přesně odráží vlastnosti této řady kosmetiky pro kolo.

Jedná se o ekologické čističe, odpašťovače a maziva, šetrné k životnímu prostředí. Jsou jednoduše odbouratelné v přírodě.

Takže pokud je pro Vás čistota přírody stejně tak důležitá jako čistota vašeho kola tak neváhejte a kupte si produkty PURE.

Šetrnost k přírodě a plná odbouratelnost čisticích i ochranných prostředků je stále častějším tématem i ve světě cyklistiky. Značka PURE proto představila svoji ekologickou řadu čističů a maziv, vyrobenou na přírodní bázi. Všechny produkty PURE určené k ošetření jízdního kola jsou v přírodě plně odbouratelné a  přitom je jejich účinek na vysoké úrovni. Čističe neobsahují žádné kyseliny, ale jejich síla je srovnatelná s ekologicky „nešetrnými“ produkty. V kolekci nechybí třeba speciální maziva do mokrých nebo suchých podmínek, ekologicky šetrná vazelína nebo již zmiňované čističe a odmašťovače. Kolo je ekologický dopravní prostředek a s výrobky PURE bude i péče o něj stoprocentně šetrná k přírodě.