Co je CRONO

Ačkoliv na českém trhu se setkáváte se značkou CRONO teprve šestou sezonu, stojí za ní zkušený tým s bezmála pětačtyřiceti lety zkušeností. CRONO , italská značka cyklistické obuvi, spojuje nejnovější technologie se špičkovým designem ve snaze vyrábět kvalitní tretry pro každodenní použití na závodech i mimo ně. Kolekce, na jejíž tvorbě se podíleli vrcholoví cyklisté napříč disciplínami, zahrnuje modely určené na silnici i do terénu, a to vždy hned v několika atraktivních barevných kombinacích.

Letošní sezona se nese ve znamení velkých změn. Drtivá většina modelů se může chlubit novým označením, které lépe charakterizuje cenové i výkonnostní rozvrstvení nabídky. U nejvýše postavených treter došlo k přechodu na nový systém strunového zapínání, dosud používaná otočná kolečka Atop nahradil špičkový mikrometrický Boa System. Modely střední cenové třídy nabídnou zapínání s mikroposuvnou přezkou a suchým zipem, sportovní tretry pak sází na suchý zip zcela bezvýhradně.

Silniční řada treter se rozrostla o topmodel s označením CR1, který se dočkal nejen zbrusu nové karbonové podrážky, ale také systému zapínání Multi Contact System s osmi styčnými body a dvěma otočnými kolečky Boa. Tyto a mnohé další technologie jsou zárukou nízké hmotnosti, nadprůměrného pohodlí, a především nekompromisní tuhosti v záběru. Kolekci výkonnostních treter dále dotvářejí modely CR2 na silnici a CX2 v terénu, sportovně zaměřeným bikerům jsou pak určeny o poznání dostupnější modely řad CX3 a CX4. V nabídce pochopitelně nechybí obutí pro zimní podmínky a ochuzeni nezůstanou ani příznivci triatlonu.

Pověstný italský design, vysoká kvalita provedení a vždy stoprocentní výkon, to jsou pilíře, na kterých Crono staví.