Co je Sigma

Německá společnost Sigma je již více jak 35 let silným hráčem na trhu s cyklistikou. Již v roce 1985 vyvinula a přivedla na trh svůj první digitální cyklocomputer s názvem Cyclo coach. Tento v té době unikátní doplňek nastartoval další vývoj a značka Sigma se postupně dostala do podvědomí všech cyklistů, kteří toužili po maximálních informacích ze své jízdy. 
Následovaly další modely, drátové i bezdrátové varianty, legendární modelová řada BC a Baseline. Postupem času se přidaly i modely ROX, které nabízejí cyklistovi vše potřebné- kombinaci computeru, GPS a měřiče tepové frekvence. 
Jako další sortiment nabízí Sigma měřiče tepové frekvence a velice kvalitní osvětlení.
Charakteristické znaky značky Sigma jsou: bezdúdržbovost, jednoduchá montáž a ovládání, vodotěsnost a precizní německá kvalita. A když se k tomu přidá zajímavá cena, jedná se o velmi zajímavé doplňky, které by každý cyklista němel při svém výběru opomenout.

/data/loga/Apache.png/data/loga/Sense.png/data/loga/Suntour.png
/data/loga/Limar.png/data/loga/Kinetic.png/data/loga/Crono.png/data/loga/Ravemen.png/data/loga/DSI.png/data/loga/Koolstop.png/data/loga/Teasi.png/data/loga/Sigma.png/data/loga/weldtite.png/data/loga/TF2.png/data/loga/Cyclotools.png/data/loga/Dirtwash.png/data/loga/Pure.png/data/loga/Jetvalve.png/data/loga/Sludge.png/data/loga/Ibera.png/data/loga/Kovys.png/data/loga/Reverse.png/data/loga/Odi.png/data/loga/Fist.png/data/loga/Blank.png/data/loga/Demolition.png/data/loga/Volume.png/data/loga/Totalbmx.png/data/loga/Cult.png/data/loga/2015_07_27_loga_na_BPL_COLOUR_24.png/data/loga/Stereo.png/data/loga/Chain.png