Kariéra

 

Firma BP Lumen byla založena v roce 1991 a dnes patří mezi nejvýznamnější společnosti
působící v cyklistické branži v České republice.

Posledních 10 let se naše činnost zaměřuje především na vývoj a výrobu elektrokol, známých pod značkou Apache Bicycles.

Díky velmi progresivnímu růstu firmy neustále rozšiřujeme náš tým a aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně na zajištění celé řady činností, které jsou potřeba vykonávat pro naplňování našich cílů.

 

Volné pozice:

VEDOUCÍ VELKOOBCHDONÍHO SKLADU

 

PRACOVNÍK MONTÁŽE A SEŘIZOVÁNÍ JÍZDNÍCH KOL A ELEKTROKOL

  

JINDRŮV PARŤÁK – PRODUCT MANAGER JUNIOR

 

PROGRAMÁTOR

 

PRODUKTOVÝ MANAŽER

 

Nevybrali jste si z aktuálně volných pracovních pozic, ale chcete patřit do našeho týmu? Zašlete nám váš životopis a motivační dopis na

prace@bplumen.cz

nebo na adresu BP Lumen s.r.o., personální oddělení, Puškinova 546, Úpice 542 32

  

Víte o někom z Vašich známých komu by se u nás líbilo? Budeme rádi, když nás doporučíte!

 

Kdo jsme, co děláme, proč byste měli pracovat právě u nás, co nám můžete nabídnout a co my nabízíme vám se dozvíte ZDE.  

 

 

Zasláním vašeho životopisu poskytujete společnosti BP Lumen s.r.o. váš souhlas se zpracováním uchováním vašich osobních údajů za účelem a podobu realizace výběrového řízení v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (více informací zde).

 

 

Život v BP Lumen

Firma BP Lumen Úpice byla založena v roce 1991 dvěma společníky Pavlem Bártou a Vladimírem Pitašem, kteří jsou jejími spolumajiteli dodnes. Počátky firmy však sahají až do osmdesátých let, kdy Pavel Bárta začal opravovat jízdní kola ve sklepě svého rodinného domu. Krátce po revoluci zanechali oba bývalí závodní cyklisté, běžci a triatleti, svých dělnických zaměstnání a vydali se na rizikovou podnikatelskou dráhu. Dnes patří firma BP Lumen mezi nejvýznamnější cyklistické distributory a výrobce jízdních kol a především elektrokol v České republice.

Za 27 let své existence firma urazila velký kus cesty a výrazně se rozrostla. V současnosti je výkonným ředitelem firmy syn Pavla Bárty – Lukáš Bárta a náš tým je složen z více než 80 spolupracovníků, ať už na interní či externí spolupráci, a i nadále rosteme. Obrat firmy v posledních letech roste o desítky procent ročně a s tím samozřejmě souvisí i rostoucí množství práce, které je potřeba zastat.

 

Naše mise

V současné době je mise naší firmy spojena především s vývojem, výrobou, prodejem a následným servisem elektrokol. V roce 2017 jsme zahájili jejich výrobu v Úpici a naším cílem je stát se do tří let největším českým výrobcem elektrokol. 

Elektrokola nejenže tvoří výraznou část obratu naší firmy, jsou ale také nejvíce progresivním a perspektivním odvětvím současného cyklo byznysu. Proto nevyrábíme jen samotná elektrokola, ale také veškeré příslušenství a služby, které s nimi souvisejí nebo souviset mohou.

Firma BP Lumen začínala v devadesátých letech jako velkoobchod a i tato činnost je pro nás stále velmi důležitá. Pro naše zákazníky chceme být spolehlivým partnerem a nabízet jim široký sortiment dílů a doplňků. Ve všem co děláme, neustále usilujeme o co nejvyšší kvalitu.

 

 

Firemní kultura a hodnoty

Firma BP Lumen začínala jako rodinná firma, na jejímž chodu se spolupodíleli rodinní příslušníci zakladatelů. A v duchu rodinném fungujeme a fungovat chceme i nadále.

Slušnost, důvěra, tolerance, spolehlivost a ohleduplnost… to jsou hlavní hodnoty, na kterých by měla být postavena spolupráce všech členů týmu uvnitř firmy.

Jsou-li pro vás typické právě takovéto vlastnosti, pak si určitě budeme rozumět.

 

 

Co Vás u nás čeká?

I přes velmi progresivní rozvoj se snažíme stále zůstat tou rodinnou firmou, která si na nic nehraje, která si jde vlastní cestou a jejím cílem je být pro všechny své spolupracovníky spolehlivým partnerem. Firemní vize, stejně jako firma sama, jsou živým organismem a každý spolupracovník se do její tvorby může jakkoliv zapojit. Nechceme lidi jen zaměstnávat, ale nabízíme jim také prostor ke spolupráci a spolupodnikání.

Prací člověk stráví velkou část života, minimálně 25% produktivního období. Proto chceme, aby vaše spolupráce s námi byla vaším povoláním, a ne pouhým zaměstnáním. Chceme, aby vám dávala hlubší smysl, než jen vydělávání peněz.

Spolupráce uvnitř firmy je postavena na principu svobody a odpovědnosti. Za jednotlivé činnosti odpovídají týmy i jednotlivci. Je na každém spolupracovníkovi, jakým způsobem plní své úkoly nebo jak přispívá týmu. Každý do firmy přichází s plným pohárem důvěry a je na každém, aby si ho plný i udržel.

 

 

Našim spolupracovníkům nabízíme:

stabilní pracovní zázemí v neustále se rozvíjející firmě s tradicí od roku 1991, působící v progresivním oboru a práci v malém přátelském kolektivu s rodinnou atmosférou,

odpovídající mzdové ohodnocení s potenciálem růstu dle odváděných výsledků,

podporu v osobním a profesním rozvoji,

flexibilní pracovní dobu nebo možnost úpravy začátku pracovní doby

a samozřejmě i řadu zajímavých zaměstnaneckých benefitů, například ve formě slev na naše produkty pro vás a vaši rodinu, dotované stravenky, po prvním roce 5 dní dovolené navíc nad rámec zákoníku práce a další.

 

 

Co od vás očekáváme:

Hledáme spolupracovníky, kteří se ztotožní s našimi vizemi a budou je společně s ostatními spolupracovníky nejen naplňovat, ale především rozvíjet. Důležité jsou pro nás nejen vaše schopnosti a zkušenosti, ale především vaše iniciativa, zapálení pro věc a v neposlední řadě také soulad s naší firemní kulturou a hodnotami.

Každý člen našeho týmu by měl mít nadšení pro spolupráci a pro své působení nejen v rámci své pozice, ale v rámci rozvoje celé firmy. Jeho nápady a invence by měly přispívat ke zlepšení všech procesů a efektivnosti všech činností.

 

Od každého našeho spolupracovníka očekáváme, že si je vědom své odpovědnosti, má schopnost sebereflexe a jsou pro něj typické vlastnosti jako slušnost, důvěra, tolerance, ohleduplnost, smysl pro týmovou spolupráci, odpovědnost, samostatnost a v neposlední řadě také smysl pro kvalitně odvedenou práci. Uvítáme, pokud budete mít chuť učit se novým věcem a snahu neustále se posouvat dál.

/data/loga/Apache.png/data/loga/Sense.png/data/loga/Suntour.png
/data/loga/Limar.png/data/loga/Kinetic.png/data/loga/Crono.png/data/loga/Ravemen.png/data/loga/DSI.png/data/loga/Koolstop.png/data/loga/Teasi.png/data/loga/Sigma.png/data/loga/weldtite.png/data/loga/TF2.png/data/loga/Cyclotools.png/data/loga/Dirtwash.png/data/loga/Pure.png/data/loga/Jetvalve.png/data/loga/Sludge.png/data/loga/Ibera.png/data/loga/Kovys.png/data/loga/Reverse.png/data/loga/Odi.png/data/loga/Fist.png/data/loga/Blank.png/data/loga/Demolition.png/data/loga/Volume.png/data/loga/Totalbmx.png/data/loga/Cult.png/data/loga/2015_07_27_loga_na_BPL_COLOUR_24.png/data/loga/Stereo.png/data/loga/Chain.png