Projekt spolufinancován Evropskou únií

SPolečnost BP Lumen, s.r.o. realizuje v období od srpna 2018 do srpna 2021 projekt „BP Lumen – Operátor výroby“, díky němuž bylo vytvořeno pracovní místo Operátor výroby.

 

Cílem tohoto projektu je vytvořit nové pracovní místo a obsadit jej osobou znevýhodněnou na trhu práce. Umožní tak osobě v cílové skupině zvýšit její kvalifikaci a uplatnění na trhu práce a přispěje ke snížení celkové míry nezaměstnanosti.

 

Projekt „BP Lumen – Operátor výroby“ je spolufinancován Evropskou unií, v rámci Evropského sociální fondu, Operačního programu Zaměstnanost.

/data/loga/Apache.png/data/loga/Sense.png/data/loga/Suntour.png
/data/loga/Limar.png/data/loga/Kinetic.png/data/loga/Crono.png/data/loga/Ravemen.png/data/loga/DSI.png/data/loga/Koolstop.png/data/loga/Teasi.png/data/loga/Sigma.png/data/loga/weldtite.png/data/loga/TF2.png/data/loga/Cyclotools.png/data/loga/Dirtwash.png/data/loga/Pure.png/data/loga/Jetvalve.png/data/loga/Sludge.png/data/loga/Ibera.png/data/loga/Kovys.png/data/loga/Reverse.png/data/loga/Odi.png/data/loga/Fist.png/data/loga/Blank.png/data/loga/Demolition.png/data/loga/Volume.png/data/loga/Totalbmx.png/data/loga/Cult.png/data/loga/2015_07_27_loga_na_BPL_COLOUR_24.png/data/loga/Stereo.png/data/loga/Chain.png